Wypoczynek w Dźwirzynie

Miejsce docelowe: Polska/Dźwirzyno
Długość pobytu: 15 dni
Dojazd: Autokar
Wyjazd: Kraków, Bochnia
Wyżywienie: 3 posiłki
Cena od 1790zł/os

Uwagi

Wydatki Programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki

  • Program jest ramowy- kolejność zwiedzania może ulec zmianie
  • Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zapraszamy do wspólnego zaplanowania wycieczki, która zaspokoi Państwa oczekiwania.

Opis oferty


15-dniowy turnus Z DOJAZDEM AUTOKAREM W CENIE

Termin: 12-26.06.2021

DŹWIRZYNO znajduje się nad Morzem Bałtyckim na północno-wschodnim brzegu jeziora Resko Pomorskie. Bardzo malownicza miejscowość wypoczynkowa z portem morskim, wspaniałą, szeroką i piaszczystą plażą. Miejscowość ta nie tylko idealnym miejscem do wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z przyrodą, ale także doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych miejscowości i atrakcji.

OŚRODEK KOLONIJNO WCZASOWY "Hasco-Lek" zlokalizowany jest w bezpośredniej bliskości morza, w parku nadmorskim – drzewa iglaste. Z własnym dojściem do plaży.Na terenie Ośrodka znajdują się: boiska do siatkówki, do koszykówki, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów. Wypoczynek organizowany jest na bazie pokoi 2-3 osobowych, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, WC) wyposażonych w sprzęt plażowy (leżak, parawan), TV-Sat, czajnik.

WYŻYWIENIE w postaci trzech posiłków posiłków serwowanych w OŚRODKU WCZASOWO KOLONIJNYM: śniadanie serwowane do stolika, obiad porcjowany i serwowana do stolika, kolacja serwowana do stolika. Turnus rozpoczynamy kolacją w pierwszym dniu, a kończymy śniadaniem w dniu piętnastym .

PLAN WYJAZDU:

Dzień 1: Wyjazd z Bochni ul. Regis 1 o godzinie 5:00, Kraków ul. Kałuży o godzinie 5:45. (wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z Biurem). Przyjazd do Dźwirzyna w godzinach popołudniowych. Czas wolny na zapoznanie się z obiektem oraz miejscowością.Kolacja i nocleg.
Dzień 2-14: Wypoczynek, kąpiele wodne oraz plażowanie.
Podczas pobytu wczasowego będzie również czas na wieczorną integrację przy ognisku dla wszystkich uczestników (jednorazowo podczas pobytu).
Dzień 15: Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnanie z morzem, a w godzinach porannych wyjazd w drogę powrotną do miejsc zbiórki. Planowane zakończenie turnusu w godzinach późnowieczornych.

W CENIE: przejazd komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, opieka rezydenta grupy, 14 noclegów, 14 śniadań, 14 obiadów, 14 kolacji, składki na TFG i TFP
CENA NIE ZAWIERA: opłaty klimatycznej, dopłaty do pokoju 1-ososbowego.

CENA: 1790zł/osobę

Cena zawiera

  • przejazd komfortowym autokarem
  • opłaty drogowe i parkingowe
  • opieka rezydenta grupy
  • 14 noclegów
  • 14 śniadań, 14 obiadów, 14 kolacji
  • składki na TFG i TFP

Cena nie zawiera

  • opłaty klimatycznej,
  • dopłaty do pokoju 1-ososbowego.​

Program

Rezerwacja On-line

Dane podstawowe
Osoba zgłaszająca
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest BIURO PODRÓŻY "RELAX" z siedzibą 32-731 Żegocina 344. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania oferty, dokonania rezerwacji oraz ich realizacji. BIURO PODRÓŻY "RELAX" będzie udostępniać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu rzetelnego wykonania zamawianej usługi, oraz gdy będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych. Uwagi związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres relax-burkowicz@o2.pl Pełny tekst związany z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem https://relax-travel.pl/rodo

Zgody

Do zapłaty: 1790