Wczasy nad Bałtykiem-Chłapowo ...

Miejsce docelowe: Polska/Chłapowo
Długość pobytu: 10 dni
Dojazd: Autokar
Wyjazd: Bochnia, Kraków, Limanowa, Żegocina
Wyżywienie: Śniadanie + Obiadokolacja
Data wyjazdu: 2022-08-11 - 2022-08-20
Cena od 1690zł/os

Uwagi

Wydatki Programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki

 • Program jest ramowy- kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zapraszamy do wspólnego zaplanowania wycieczki, która zaspokoi Państwa oczekiwania.

Wczasy nad Bałtykiem-Chłapowo Turnus II

Opis oferty

WCZASY NAD BAŁTYKIEM (CHŁAPOWO) Z DOJAZDEM AUTOKAREM, WYCIECZKĄ NA HEL I OGNISKIEM PRZY MUZYCE W CENIE

CHŁAPOWO,niewielka miejscowość położona na malowniczym klifie, nieopodal Władysławowa. Jest ona nie tylko idealnym miejscem do  wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z przyrodą, ale także doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych miejscowości i atrakcji.

DOM WYPOCZYNKOWY KINGA I WERA położone w sąsiedztwie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, około 10 min spacerem do plaży.
Na ogrodzonych terenach obiektów znajdują się place zabaw, boiska sportowe oraz oświetlone altanki i miejsca do grillowania i wspólnej integracji. Oba budynki dysponują pokojami 2-3-4 osobowymi z łazienkami, w większości z balkonami. Każdy pokój posiada wygodne łóżka, TV SAT , czajnik elektryczny, sprzęt plażowy. Na korytarzach znajdują się aneksy kuchenne z lodówką (część wspólna).

WYŻYWIENIE
w postaci dwóch posiłków serwowanych w DW KINGA: śniadanie serwowane,częściowo w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacja porcjowana i serwowana do stolika. Turnus rozpoczynamy obiadokolacją w pierwszym dniu, a kończymy śniadaniem w dniu dziesiątym. Istnieje możliwość przygotowania prowiantu na drogę (za dopłatą).

PLAN WYJAZDU:
Dzień 1:
Wyjazd z Bochni ul. Regis 1 o godzinie 4:15, Kraków ul. Kałuży o godzinie 5:00. (wyjazdy z innych miast do uzgodnienia z Biurem). Przyjazd do Chłapowa w godzinach popołudniowych. Czas wolny na zapoznanie się z obiektem oraz miejscowością. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2-9:
Wypoczynek, kąpiele wodne oraz plażowanie.
W trakcie pobytu wycieczka na Półwysep Helski, w trakcie której odwiedzimy Fokarium, jedyne takie miejsce w Polsce mające służyć odtworzeniu populacji foki szarej, niegdyś bardzo licznej w Bałtyku. Podczas pobytu wczasowego będzie również czas na wieczorną integrację przy ognisku/grillu dla wszystkich uczestników (jednorazowo podczas pobytu).
Dzień 10:
Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnanie z morzem, a w godzinach około-południowych wyjazd w drogę powrotną do miejsc zbiórki. Planowane zakończenie turnusu w godzinach późnowieczornych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
+TRÓJMIASTO
+ŁEBA I SŁOWIŃSKI PN

CENA: 1690zł/osoba
Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicami- 300zł
Dziecko 3-7 lat w pokoju z DWOJGIEM rodziców- cena 1340zł/dziecko

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem
 • opłaty drogowe i parkingowe,
 • opieka pilota,
 • 9 noclegów, 9 śniadań, 9 obiadokolacji
 • 1 wieczorek integracyjny przy grillu,
 • wycieczka na Półwysep Helski,
 • składki na TFG i TFP

Cena nie zawiera

 • opłaty klimatycznej,
 • kosztów wycieczek fakultatywnych i biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • dopłaty do pokoju 1-ososbowego 550zł

Program

Rezerwacja On-line

Dane podstawowe
Osoba zgłaszająca
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest BIURO PODRÓŻY "RELAX" z siedzibą 32-731 Żegocina 344. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania oferty, dokonania rezerwacji oraz ich realizacji. BIURO PODRÓŻY "RELAX" będzie udostępniać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu rzetelnego wykonania zamawianej usługi, oraz gdy będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych. Uwagi związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres relax-burkowicz@o2.pl Pełny tekst związany z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem https://relax-travel.pl/rodo

Zgody

Do zapłaty: 1690