CHORWACJA- wypoczynek w UMAG S...

Miejsce docelowe: Chorwacja/Umag
Długość pobytu: 10 dni
Dojazd: Autokar
Wyjazd: Kraków, Bochnia
Wyżywienie: Śniadanie + Obiadokolacja
Cena od 0zł/os

Uwagi

Wydatki Programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki

 • Program jest ramowy- kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zapraszamy do wspólnego zaplanowana wycieczki, która zaspokoi Państwa oczekiwania.

CHORWACJA- wypoczynek w UMAG SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Opis oferty


Chorwackie słońce, niezwykłe śródziemnomorskie klimaty i cudowna swobodna wakacyjna atmosfera. – Chorwacja to dobry wybór dla wszystkich wczasowiczów, którzy lubią niecodzienne miejsca i spokojny niczym nie zakłócony relaks we własnym rytmie. Koniecznie wybierz się z nami do Umag i odkrywaj uroki uwielbianej przez Nas wszystkich Istrii!

HOTEL 3* w okolicy UMAG Popularny i spokojny ośrodek wczasowy. Hotel posiada basen z wodą morską przy plaży (otwarty lipiec/ sierpień). Plaża skalisto - żwirowa, bezpośrednio przy obiekcie. Nieco dalej plaża piaszczysta. Okazjonalnie w hotelu odbywają się wieczorki z muzyką na żywo na tarasie.

WYŻYWIENIE (w standardzie 4*) w postaci dwóch pełnowartościowych i smacznych posiłków dostępnych w hotelowej restauracji z tarasem i widokiem na morze: śniadanie w formie bogatego bufetu (szwedzki stół), obiadokolacja również w formie bogatego bufetu (szwedzki stół) z napojami (woda, sok, białe i czerwone wino oraz piwo). Turnus rozpoczynamy obiadokolacją w pierwszym dniu pobytu w hotelu oraz kończymy śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.

Program Turystyczny:
1 DZIEŃ (19.08.2023) Wyjazd z Bochni ul. Regis1 o godz. 19:00, (Kraków ul. Kałuży o godzinie 20:00).  Przejazd przez Czechy, Austrię z postojami na posiłek i toaletę.

2 DZIEŃ (20.08.2023) Dalszy przejazd przez Słowenię do Chorwacji. Przyjazd w okolice UMAG w godzinach przedpołudniowych. Zapoznanie się z okolicą, możliwość plażowania,  Od godziny 14:00  zakwaterowanie, czas wolny,  obiadokolacja i nocleg.

3-8 DZIEŃ (21-26.08.2023) Pobyt wczasowy na Riwierze Adriatyckiej, plażowanie, kąpiele wodne. Możliwość skorzystania z ciekawych wycieczek fakultatywnych .

9 DZIEŃ (27.08.2023) Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny na plażowanie i odpoczynek. Wieczorem pożegnanie z Adriatykiem i wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Chorwację i Słowenię z postojami na toaletę.
10 DZIEŃ (28.08.2022
) Dalszy przejazd przez Austrię i Czechy do Polski. Planowany powrót do Polski w godzinach porannych.

 

Zapraszamy do skorzystania z ciekawych i różnorakich wycieczek fakultatywnych.

 Proponujemy Państwu:

Wenecja- Wybierz się na niezapomnianą jednodniową wycieczkę statkiem lub katamaranem do Wenecji. Wygodny rejs do najpiękniejszego na świecie miasta na wodzie posłuży za krótką prezentację bogatej historii, a zaraz po przybyciu do Wenecji będziemy eksplorować zabytki tego niezwykłego miasta.

Limski Fjord i Poreć-perły Istri. Limski Fjord-podczas wycieczki odwiedzimy niezwykłą atrakcję Kanał Limski. Jest to zalew na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Istria w Chorwacji. Znajduje się pomiędzy Vrsarem i Rovinjem. Powstał w wyniku zalania dawnego koryta rzeki Pazinčicy. Swój „przydomek” – fjord, fiord – zyskał dzięki swojemu wyglądowi. Limski Kanał jest obecnie ośrodkiem hodowli małż. Nazwa „limski” pochodzi od słowa „limes”, co oznacza „granicę. Tędy przebiegała przed wiekami granica pomiędzy rzymskimi prowincjami – Italią i Dalmacją. Do tego Poreć miasto niewielkie ale jakże bogate historycznie i kulturalnie. Główną atrakcją są bazylika Eufrazjana, poświęcona biskupowi z VI wieku. oraz pozostałości świątyni Neptuna, która uważana jest za jedną z największych starożytnych świątyń na Istrii.

Fish Picnic- niezapomniana przygoda na statku lub wodnym katamaranie której głównym atutem jest obcowanie z morzem. Rejs po przepięknych zatoczkach z niesamowitym widokiem na całą lagunę. Chwila odpoczynku i relaksu z możliwością skorzystania z kąpieli słonecznych przy akompaniamencie tradycyjnej chorwackiej muzyki. Smakowitym dopełnieniem całej morskiej wyprawy będzie danie rybne popijane znakomitym chorwackim winem lub rakiją.

Wieczorny spacer do Umagu- niezapomniana wieczorna wyprawa do Umagu. Najstarsza część miasta znajduje się na malowniczym półwyspie pomiędzy dwoma płytkimi zatokami. Umag to prawdziwy raj dla miłośników wina. Korzystny klimat oraz odpowiednie gleby powodują, że specjalnością niemal każdej miejscowej tawerny jest wyśmienite lokalne wino.

Organizacja wycieczek fakultatywnych uzależniona jest od zebrania się odpowiedniej ilości osób.

CENA od:


Dziecko do 7 roku życia z dwoma osobami dorosłymi (na dostawce) w pokoju:
Dziecko do 14 roku życia z dwoma osobami dorosłymi (na dostawce) w pokoju:

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem. (klimatyzacja, barek, WC)
 • wszystkie opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka pilota/rezydenta
 • 7 noclegów w hotelu 3* -Riwiera Adriatycka, okolice UMAG, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami,
 • 7 śniadań w formie bufetu
 • 7 obiadokolacji w formie bufetu z napojami
 • lokalna opłata kilmatyczna
 • ubezpieczenie NNW15000zł+KL 15000€
 • składki na TFG i TFP

Cena nie zawiera

 • dopłaty do pokoju 1-osobowego 150€
 • kosztów wycieczek fakultatywnych
 • świadczeń innych niż wymienione w ofercie

Program

Rezerwacja On-line

Dane podstawowe
Osoba zgłaszająca
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest BIURO PODRÓŻY "RELAX" z siedzibą 32-731 Żegocina 344. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania oferty, dokonania rezerwacji oraz ich realizacji. BIURO PODRÓŻY "RELAX" będzie udostępniać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu rzetelnego wykonania zamawianej usługi, oraz gdy będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych. Uwagi związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres relax-burkowicz@o2.pl Pełny tekst związany z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem https://relax-travel.pl/rodo

Zgody

Do zapłaty: 0