CHORWACJA, Istria- Uroczy Zaką...

Miejsce docelowe: Chorwacja/Istria
Długość pobytu: 10 dni
Dojazd: Autokar
Wyjazd: Kraków, Bochnia
Wyżywienie: Śniadanie + Obiadokolacja
Cena od 0zł/os

Uwagi

Wydatki Programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki

 • Program jest ramowy- kolejność zwiedzania może ulec zmianie
 • Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zapraszamy do wspólnego zaplanowana wycieczki, która zaspokoi Państwa oczekiwania.

CHORWACJA, Istria- Uroczy Zakątek, SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA!

Opis oferty


CHORWACJA to piękny kraj, ciepły i słoneczny. Wspaniałe są wody Adriatyku, a skaliste, poszatkowane, pełne półwyspów, zatoczek i wysepek brzegi są zupełnie niezwykłe. Są tam pełne niesamowitych zjawisk naturalnych i cudownych widoków parki narodowe. Chorwacja zachwyca. Na każdym kroku zaskakuje jej kulturowe bogactwo. Swoje ślady pozostawili tu bowiem Celtowie, Rzymianie, Włosi, Węgrzy, Francuzi i Austriacy. Wpływy rożnych kultur zostawiły po sobie ślady w postaci rozmaitych zabytków architektury i sztuki. Odnajdziemy tutaj wiele urokliwych i  malowniczych miasteczek i miejsc. Chorwacja to przede wszystkim wspaniałe wybrzeże o długości prawie dwóch tysięcy kilometrów i rozsianym na morzu tysiącem wysp i wysepek. A plaży jest co najmniej pięć razy więcej. Na wybrzeżach rosną wiecznie zielone lasy i kolczaste krzewy śródziemnomorskie oraz palmy, kaktusy i agawy. Wypoczynek czyni komfortowym dobra kuchnia, z szeroką ofertą świeżych owoców morza. Warto odwiedzić z nami Chorwację, bo w tym niezwykłym miejscu każdy odnajdzie coś dla siebie.

DUGA UVALA to niesamowita spokojna zatoka otoczona bogatą śródziemnomorską roślinnością. Liczne i różnorodne plaże żwirkowe oraz liczne drzewa oferują cień. To miejce gdzie zieleń drzew spotyka się z niezwykle czystym błękitem morza

Na przepięknym półwyspie Istria nad wybrzeżem Morza Adriatyckiego zaledwie kilkadziesiąt metrów od pięknej żwirkowej plaży znajduje się Hotel Duga Uvala, dumny ze swojego wyjątkowego stylu retro (lata 90-te), kolorowy z wieloma detalami z drewna, kamienia i skóry. Budynkowi głównemu hotelu towarzyszy nowszy, biały budynek Anex. Budynki są połączone zamkniętym przejściem. Resort Duga Uvala to nie tylko hotel ale również wiele obiektów gastronomicznych, rekreacyjnych i wypoczynkowych. Obiekt posiada własną restaurację gdzie serwowane będą śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu z nielimitowanymi napojami. Wszystkie pokoje w obiekcie posiadają sprawną i bezpłatną klimatyzację oraz TV,  Hotelu przylega kompleks basenów z wodą morską; basen kryty oraz basen zewnętrzny). Istria na której znajduje się Hotel  jest jedną z najbardziej malowniczych części wybrzeża Adriatyku, Obejmuje szereg małych, uroczych i malowniczych nadmorskich miejscowości.

WYŻYWIENIE: w postaci dwóch pełnowartościowych i smacznych posiłków serwowanych w hotelowej restauracji: śniadanie w formie bogatego bufetu (szwedzki stół)  z nielimitowanymi napojami, obiadokolacja również w formie bogatego bufetu (szwedzki stół) z nielimitowanymi napojami Turnus rozpoczynamy obiadokolacją w pierwszym dniu pobytu w hotelu oraz kończymy śniadaniem w dniu ostatnim pobytu.

Program Turystyczny:
1 DZIEŃ (19.08.2022) Wyjazd z Bochni ul. Regis1 o godz. 22:00, (Kraków ul. Kałuży o godzinie 22:45).  Przejazd przez Czechy, Austrię z postojami na posiłek i toaletę.

2 DZIEŃ (20.08.2022) Dalszy przejazd przez Słowenię do Chorwacji. Przyjazd na półwysep Istria w godzinach przedpołudniowych. Zapoznanie się z okolicą, możliwość plażowania,  Od godziny 14:00  zakwaterowanie, czas wolny,  obiadokolacja i nocleg.

3-8 DZIEŃ (21-26.08.2022) Pobyt wczasowy na Riwierze Adriatyckiej, plażowanie, kąpiele wodne. Możliwość skorzystania z ciekawych wycieczek fakultatywnych .

9 DZIEŃ (27.08.2022) Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny na plażowanie i odpoczynek. Wieczorem pożegnanie z Adriatykiem i wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Chorwację i Słowenię z postojami na toaletę.
10 DZIEŃ (28.08.2022
) Dalszy przejazd przez Austrię i Czechy do Polski. Planowany powrót do Polski w godzinach porannych.

 

Zapraszamy do skorzystania z ciekawych i różnorakich wycieczek fakultatywnych.

 Proponujemy Państwu:

*       Istria- pełna Pula atrakcji- wizyta w największym mieście i porcie Istrii. Jest to też najstarsze miasto wschodniego wybrzeża Adriatyku. Zjawiskowe widoku, światowej klasy zabytki jak amfiteatr (arena), zbudowana za czasów panowania Augusta., obecnie miejsce gdzie odbywają się najważniejsze wydarzenia kulturalne tego regionu, Katedra wzniesiona w 1640 roku, Plac Republiki, na którym istniało forum w czasach rzymskich, Ratusz z epoki renesansu, wspaniała kuchnia, błękit morza i niepowtarzalna atmosfera. To wszystko czeka na Państwa w Puli.

*       Rovinj i Poreć-perły Istri. Odwiedzimy Rovinj - jedna z pereł wybrzeża istryjskiego. Wąskie domy stłoczone na grzbiecie owalnej wapiennej skały, nad nimi góruje widoczny z daleka kościół św. Eufemii z dzwonnicą. Historyczne centrum miasta otacza gruby obronny mur. Malownicze uliczki i bogato zdobione portale przypominają wspaniałą przeszłość miasta, do tego Poreć miasto niewielkie ale jakże bogate historycznie i kulturalnie. Główną atrakcją są bazylika Eufrazjana, poświęcona biskupowi z VI wieku. oraz pozostałości świątyni Neptuna, która uważana jest za jedną z największych starożytnych świątyń na Istrii.

*       Limski Fjord-podczas wycieczki odwiedzimy niezwykłą atrakcję Kanał Limski. Jest to zalew na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Istria w Chorwacji. Znajduje się pomiędzy Vrsarem i Rovinjem. Powstał w wyniku zalania dawnego koryta rzeki Pazinčicy. Swój „przydomek” – fjord, fiord – zyskał dzięki swojemu wyglądowi. Limski Kanał jest obecnie ośrodkiem hodowli małż. Nazwa „limski” pochodzi od słowa „limes”, co oznacza „granicę. Tędy przebiegała przed wiekami granica pomiędzy rzymskimi prowincjami – Italią i Dalmacją.

*       Fish Picnic- niezapomniana przygoda na wodnym katamaranie której głównym atutem jest obcowanie z morzem. Rejs po przepięknych zatoczkach z niesamowitym widokiem na całą lagunę. Chwila odpoczynku i relaksu z możliwością skorzystania z kąpieli słonecznych przy akompaniamencie tradycyjnej chorwackiej muzyki. Smakowitym dopełnieniem całej morskiej wyprawy będzie danie rybne popijane znakomitym chorwackim winem lub rakiją.
                 Organizacja wycieczek fakultatywnych uzależniona jest od zebrania się odpowiedniej ilości osób

CENA:  350€ + 785zł/ osobę dorosłą

Dziecko do 6 roku życia z dwoma osobami dorosłymi w pokoju: 550zł/dziecko
Dziecko do 14 roku życia z dwoma osobami dorosłymi w pokoju: 785zł + 265€/dziecko

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem. (klimatyzacja, barek, WC)
 • wszystkie opłaty drogowe i parkingowe
 • opieka pilota/rezydenta
 • 7 noclegów w hotelu 3* z basenem -Riwiera Adriatycka- Istria, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami,
 • 7 śniadań w formie bufetu z napojami
 • 7 obiadokolacji w formie bufetu z napojami
 • lokalna opłata kilmatyczna

Cena nie zawiera

 • składki na TFG i TFP w wysokości 20zł/os
 • ubezpieczenie NNW15000zł+KL 15000€ w wysokości 10€/osobę za pobyt
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego 116€
 • kosztów wycieczek fakultatywnych
 • świadczeń innych niż wymienione w ofercie

Program

Rezerwacja On-line

Dane podstawowe
Osoba zgłaszająca
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest BIURO PODRÓŻY "RELAX" z siedzibą 32-731 Żegocina 344. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania oferty, dokonania rezerwacji oraz ich realizacji. BIURO PODRÓŻY "RELAX" będzie udostępniać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu rzetelnego wykonania zamawianej usługi, oraz gdy będzie to konieczne z uwagi na obowiązujące przepisy prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu oraz poprawienia danych osobowych. Uwagi związane z ochroną danych osobowych prosimy kierować na adres relax-burkowicz@o2.pl Pełny tekst związany z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem https://relax-travel.pl/rodo

Zgody

Do zapłaty: 0